Regionchef:
Paul Hansson
0708-77 40 12
paul.hansson@heab.se 

Växel: 040-59 21 30

Besöksadress: 
Husie Kyrkoväg 49
212 36 Malmö

Offertförfrågningar mailas till offertforfraganskane@heab.se



Välkommen till Heab Bygg Skåne

Heab Byggställningar AB i Skåne genomför uppdrag i hela den expansiva Öresundsregionen. Många av våra beställningar rör sig om nyproduktion av industrier, anläggningar och bostäder. Vi utför dessutom ett mycket stort antal ROT-uppdrag. En av våra specialiteter är arbeten med specialkonsoler som fästes in i fasaderna. Dessa är optimala för ställningar vid höga torn.

Alla offertförfrågningar mailas till offertforfraganskane@heab.se som behandlas av våra projektledare.

Alexander Horvat

Projektledare/Sälj
alexander.horvat@heab.se
0708-17 40 67

Anders Karlsson

Projektledare
anders.karlsson@heab.se
0708-77 40 08

Jana Kralikova

Administratör
jana.kralikova@heab.se
040-59 21 33

Jessica Johansson

Förrådsansvarig
jessica.johansson@heab.se
0730-80 72 37

Johan Ljungdahl

Projektledare
johan.ljungdahl@heab.se
0708-77 40 13

Peter Björk

Projektledare
peter.bjork@heab.se
0767-694426